PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 72 | 3 | 277-279
Tytuł artykułu

A note on Catalan's equation

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
72
Numer
3
Strony
277-279
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1994-11-28
poprawiono
1995-01-12
Twórcy
  • Fachbereich 9 Mathematik, Universität des Saarlandes, D-66041 Saarbrücken, Germany
Bibliografia
  • [1] J. W. S. Cassels, On the equation $a^x-b^y=1$, II, Proc. Cambridge Philos. Soc. 56 (1960), 97-103.
  • [2] K. Inkeri, On Catalan's conjecture, J. Number Theory 34 (1990), 142-152.
  • [3] G. Janusz, Algebraic Number Fields, Academic Press, 1973.
  • [4] M. Mignotte, A criterion on Catalan's equation, J. Number Theory, to appear.
  • [5] M. Mignotte et Y. Roy, L'équation de Catalan, Prépublication de l'Institut de Recherche Mathématique Avancée, Strasbourg, 1992.
  • [6] L. C. Washington, Introduction to Cyclotomic Fields, Springer, Berlin, 1982.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav72i3p277bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.