PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1991-1992 | 60 | 4 | 335-347
Tytuł artykułu

Irrationality measures of the values of hypergeometric functions

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
60
Numer
4
Strony
335-347
Opis fizyczny
Daty
wydano
1992
otrzymano
1990-09-10
poprawiono
1991-05-13
Twórcy
  • Institute of Mathematics, Yoshida College, Kyoto University, Kyoto 606, Japan
Bibliografia
  • [1] K. Alladi and M. L. Robinson, Legendre polynomials and irrationality, J. Reine Angew. Math. 318 (1980), 137-155.
  • [2] A. Erdélyi et al., Higher Transcendental Functions, Vol. 1, New York 1953.
  • [3] M. Hata, On the linear independence of the values of polylogarithmic functions, J. Math. Pures Appl. 69 (1990), 133-173.
  • [4] M. Hata, Legendre type polynomials and irrationality measures, J. Reine Angew. Math. 407 (1990), 99-125.
  • [5] M. Huttner, Irrationalité de certaines intégrales hypergéométriques, J. Number Theory 26 (1987), 166-178.
  • [6] E. Reyssat, Mesures de transcendance pour les logarithmes de nombres rationnels, in: Progr. Math. 31, Birkhäuser, 1983, 235-245.
  • [7] G. Rhin, Approximants de Padé et mesures effectives d'irrationalité, in: Progr. Math. 71, Birkhäuser, 1987, 155-164.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav60i4p335bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.