Pełnotekstowe zasoby PLDML oraz innych baz dziedzinowych są już dostępne w nowej Bibliotece Nauki.
Zapraszamy na https://bibliotekanauki.pl

PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2010 | 208 | 1 |

Tytuł artykułu

Corrigenda to the paper "The number of zeros of polynomials in valuation rings of complete discretely valued fields" (Fund. Math. 124 (1984), 41-97)

Autorzy

Treść / Zawartość

Języki publikacji

EN

Rocznik

Tom

208

Numer

1

Daty

wydano
2010

Twórcy

autor
  • Institute of Mathematics, Polish Academy of Sciences, Śniadeckich 8, 00-956 Warszawa, Poland

Identyfikatory

Identyfikator YADDA

bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-fm208-1-7