Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Tytuł rozdziału

On subdifferentials on non-convex sets

Autorzy
Treść / Zawartość
Ścieżka wydawnicza (wydawca, książka, część, rozdział...)
Abstrakty
Słowa kluczowe
Twórcy
autor
  • Institute of Mathematics, Polish Academy of Sciences, Śniadeckich 8, P.O. Box 137, 00-950 Warszawa, Poland, rolewicz@impan.impan.gov.pl
Strony
Bibliografia
[1] S. Rolewicz, On a globalization property, Applicationes Math. 22 (1993), 69-73.
Kolekcja
DML-PL
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.zamlynska-d927b276-7cc9-43b7-8e63-a7fdb57a466b
Identyfikatory
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.