Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Cover of the book
Tytuł książki

On submeasures I

Autorzy
Seria
Rozprawy Matematyczne tom/nr w serii: 112 wydano: 1974
Zawartość
Warianty tytułu
Abstrakty
EN


CONTENTS
Introduction....................................................................................... 5
§ 1. On submeasures.................................................................... 6
§ 2. Extension of submeasures................................................... 21
§ 3. Extension of subcontents....................................................... 27
References....................................................................................... 35
Słowa kluczowe
Tematy
Miejsce publikacji
Warszawa
Copyright
Seria
Rozprawy Matematyczne tom/nr w serii: 112
Liczba stron
34
Liczba rozdzia³ów
Opis fizyczny
Dissertationes Mathematicae, Tom CXII
Daty
wydano
1974
Twórcy
autor
Bibliografia
  • [1] V. N. Aleksjuk (В. H. Алексюк) Две теоремы о существовании квазибазиса семейства квазимер, Изв. высш. учеб. зав. 6 (73) (1968), pp. 11-18.
  • [2] V. N. Aleksjuk (В. H. Алексюк),Продолжение векторной меры со значениями, в банаховом пространстве, Revue Roumainc Math. Puies et Appl. 16 (1970), pp. 1689-1692.
  • [3] V. N. Aleksjuk (В. H. Алексюк),О слабой компактности семейства квазимер. О взаимосвязи метрики и меры., Сибир. матем. жур. 11 (1970), pp. 723-738.
  • [4] S. K. Berberian, Measure and Integration, New York-London 1965.
  • [5] S. K. Berberian, On the extension of Borel measures, Proc. Amer. Math. Soc. 16 (1965), pp. 415-418.
  • [6] I. Dobrakov, On integration in Banach spaces I, Czech. Math. J. 20 (95) (1970) pp. 511-536.
  • [7] I. Dobrakov, On integration in Banach spaces II, Czech. Math. J. 20 (95) (1970), pp. 680-695.
  • [8] I. Dobrakov, On subadditive operators on $C_0(T)$, Bull. Acad. Polon. Sci. 20 (1972), pp. 561-562.
  • [9] L. Drewnowski, Topological rings of sets, continuous set functions, integrations I, II, Bull. Acad. Polon. Sci. 20 (1972), pp. 269-286.
  • [10] P. R. Halmos, Measure Theory, New York 1950.
  • [11] J. A. Kelley, General Topology, New York 1955.
  • [12] I. Kluvánek, Note to the extension of measure (Slovak), Matem.-fyz. Časopis SAV 7 (1957), pp. 108-115.
  • [13] D. Maharam, An algebraic characterization of measure algebras, Annals of Math. 2 (48) (1947), pp. 154-167.
  • [14] P. A. Meyer, Probability and Potentials, Massachusetts-Toronto-London 1966.
  • [15] W. Orlicz, On some classes of finitely additive set functions, Commentationes Math. 11 (1968), pp. 317-327.
  • [16] W. Orlicz, Absolute continuity of vector-valued finitely additive set functions I, Studia Math. 30 (1968), pp. 121-133.
  • [17] S. Saks, Addition to the note on some functionals, Trans. Amer. Math. Soc. 35 (1933), pp. 967-974.
  • [18] M. Takahashi, On topological-additive-group-valued measures, Proc. Japan Acad. 42 (1966), pp. 330-334.
  • [19] M. Takahashi, An extension of a generalized measures, Proc. Japan Acad. 42 (1966), pp. 710-713.
Języki publikacji
EN
Uwagi
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.zamlynska-7381c698-43b9-4737-a5c2-3fba221aeb29
Identyfikatory
Kolekcja
DML-PL
Zawartość książki

rozwiń roczniki

JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.