PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2010 | 3 | 56-66
Tytuł artykułu

O średnich

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
PL
--
Słowa kluczowe
Twórcy
Bibliografia
  • Aczel, J., Dhombres, J.: 1989, Functional equation in several variables, Encyclop. Math. and its Appl. 31,197-224.
  • ---
  • Hardy, G. H., Littlewood, J. E., Polya, G.: 1952, Inequalities, Cambridge Univ. Press, Cambridge.
  • ---
  • Kolmogorov, A.: 1930, Sur la notion de la moyenne, Alti Accad. Naz. Lincei 12(6), 388-391.
  • ---
  • Kourliandtchik, L.: 2006, Wędrówki po krainie nierówności, Aksjomat, Toruń.
  • ---
  • Powązka, Z., Wachnicki, E.: 2004, Sur la monotonie en moyenne des suites, Annales Academiae Paedagogicae Cracoviensis. Studia Math. IV, 181-190.
  • ---
  • Witkowski, A.: 2004, Weighted extended mean values, Colloquium Mathematicum 100(1), 111-117.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ojs-issn-2450-341X-year-2010-volume-3-article-3764
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.