PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2018 | 72 | 2 |
Tytuł artykułu

On the existence of connections with a prescribed skew-symmetric Ricci tensor

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
We study the so-called inverse problem. Namely, given a prescribed skew-symmetric Ricci tensor we find (locally) a respective linear connection.
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
72
Numer
2
Opis fizyczny
Daty
wydano
2018
online
2018-12-22
Twórcy
Bibliografia
  • Dusek, Z., Kowalski, O., How many are Ricci flat affine connections with arbitrary torsion?, Publ. Math. Debrecen 88 (3-4) (2016), 511-516.
  • Gasqui, J., Connexions a courbure de Ricci donnee, Math. Z. 168 (2) (1979), 167-179.
  • Gasqui, J., Sur la courbure de Ricci d’une connexion lineaire, C. R. Acad. Sci. Paris Ser A–B 281 (11) (1975), 389-391.
  • Kobayashi, S., Nomizu, K., Foundation of Differential Geometry, Vol. I, J. Wiley-Interscience, New York, 1963.
  • Opozda, B., Mikulski, W. M., The Cauchy-Kowalevski theorem applied for counting connections with a prescribed Ricci tensor, Turkish J. Math. 42 (2) (2018), 528-536.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ojs-doi-10_17951_a_2018_72_2_37
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.