PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2017 | 71 | 2 |
Tytuł artykułu

A survey of a selection of methods for determination of Koebe sets

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
In this article we take over methods for determination of Koebe set based on extremal sets for a given class of functions.
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
71
Numer
2
Opis fizyczny
Daty
wydano
2017
online
2017-12-18
Twórcy
Bibliografia
  • Goodman, A. W., The domain covered by a typically real function, Proc. Amer. Math. Soc. 64 (1977), 233-237.
  • Koczan, L., Typically real functions convex in the direction of the real axis, Ann. Univ. Mariae Curie-Skłodowska Sect. A 43 (1991), 23-29.
  • Sobczak-Kneć, M., Obszary Koebe’go i obszary pokrycia oraz zagadnienia ekstremalne w pewnych klasach funkcji analitycznych, Ph.D. dissertation, Lublin University of Technology, Lublin, 2011 (Polish).
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ojs-doi-10_17951_a_2017_71_2_63
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.