PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2015 | 69 | 1 |
Tytuł artykułu

On pseudo-BCI-algebras

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
The notion of normal pseudo-BCI-algebras is studied and some characterizations of it are given. Extensions of pseudo-BCI-algebras are also considered.
Rocznik
Tom
69
Numer
1
Opis fizyczny
Daty
wydano
2015
online
2015-11-30
Twórcy
Bibliografia
  • Dudek, W. A., Jun, Y. B., Pseudo-BCI algebras, East Asian Math. J. 24 (2008), 187–190.
  • Dymek, G., Atoms and ideals of pseudo-BCI-algebras, Comment. Math. 52 (2012), 73–90.
  • Dymek, G., p-semisimple pseudo-BCI-algebras, J. Mult.-Valued Logic Soft Comput. 19 (2012), 461–474.
  • Dymek, G., On compatible deductive systems of pseudo-BCI-algebras, J. Mult.-Valued Logic Soft Comput. 22 (2014), 167–187.
  • Dymek, G., Kozanecka-Dymek, A., Pseudo-BCI-logic, Bull. Sect. Logic Univ. Łódz 42 (2013), 33–42.
  • Halaˇs, R., K¨uhr, J., Deductive systems and annihilators of pseudo-BCK-algebras, Ital. J. Pure Appl. Math. 25 (2009).
  • Iorgulescu, A., Algebras of Logic as BCK Algebras, Editura ASE, Bucharest, 2008.
  • Is´eki, K., An algebra related with a propositional calculus, Proc. Japan Acad. 42 (1966), 26–29.
  • Jun, Y. B., Kim, H. S., Neggers, J., On pseudo-BCI ideals of pseudo BCI-algebras, Mat. Vesnik 58 (2006), 39–46.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ojs-doi-10_17951_a_2015_69_1_59
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.