PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2012 | 66 | 1 |
Tytuł artykułu

Affine invariants of annuli

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
A family of regular annuli is considered. Affine invariants of annuli are introduced.
Słowa kluczowe
EN
Rocznik
Tom
66
Numer
1
Opis fizyczny
Daty
wydano
2012
online
2016-07-24
Bibliografia
  • Bonnesen, T., Fenchel, W., Theorie der konvexen Korper, Chelsea Publishing Co., New York, 1948.
  • Cieślak, W., Miernowski, A. and Mozgawa, W., Isoptics of a closed strictly convex curve, Global differential geometry and global analysis (Berlin, 1990), Lecture Notes in Math., 1481, Springer, Berlin, 1991, 28-35.
  • Cieślak, W., Miernowski, A. and Mozgawa, W., Isoptics of a closed strictly convex curve. II, Rend. Sem. Mat. Univ. Padova, 96 (1996), 37-49.
  • Santalo, L., Integral geometry and geometric probability, Encyclopedia of Mathematics and its Applications, Vol. 1. Addison-Wesley Publishing Co., Reading, Mass.-London-Amsterdam, 1976.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ojs-doi-10_17951_a_2012_66_1_7-12
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.