PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2011 | 65 | 2 |
Tytuł artykułu

Some gap power series in multidimensional setting

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
We study extensions of classical theorems on gap power series of a complex variable to the multidimensional case.
Rocznik
Tom
65
Numer
2
Opis fizyczny
Daty
wydano
2011
online
2016-07-27
Twórcy
Bibliografia
  • Bieberbach, L., Analytische Fortsetzung, Springer-Verlag, Berlin, 1955.
  • Jarnicki, M., Jakóbczak, P., Wstep do teorii funkcji holomorficznych wielu zmiennych zespolonych, Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellonskiego, Kraków, 2002.
  • Klimek, M., Pluripotential Theory, Oxford University Press, New York, 1991.
  • Luh, W., Universal approximation properties of convergent power series on open sets, Analysis 6 (1986), 191-207.
  • Saint Raymond, J., Transformations separement analytiques, Ann. Inst. Fourier (Grenoble) 40 (1990), 79-101.
  • Siciak, J., Generalizations of a theorem of Fatou, Zeszyty Naukowe UJ 11 (1966), 81-84.
  • Siciak, J., Sets in \(\mathbb{C}^N\) with vanishing global extremal function and polynomial approximation, Ann. Fac. Sci. Toulouse 20 (2011), no. S2, 189-209.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ojs-doi-10_17951_a_2011_65_2_179-190
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.