PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2015 | 55 | 1 |
Tytuł artykułu

Off-diagonal multilinear interpolation between adjoint operators

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
We extend a theorem by Grafakos and Tao on multilinear interpolation between adjoint operators [Multilinear interpolation between adjoint operators, J. Funct. Anal. 199 (2003), 379-385] to an off-diagonal situation. We provide an application.
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
55
Numer
1
Opis fizyczny
Daty
wydano
2015
online
2015-08-06
Twórcy
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ojs-doi-10_14708_cm_v55i1_747
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.