PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2013 | 11 | 5 | 984-984
Tytuł artykułu

Addendum to “Ring elements as sums of units”

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
We give a comment to Theorem 1.1 published in our paper “Ring elements as sums of units” [Cent. Eur. J. Math., 2009, 7(3), 395–399].
Słowa kluczowe
Wydawca
Czasopismo
Rocznik
Tom
11
Numer
5
Strony
984-984
Opis fizyczny
Daty
wydano
2013-05-01
online
2013-03-14
Twórcy
Bibliografia
  • [1] Ashrafi N., Vámos P., On the unit sum number of some rings, Q. J. Math., 2005, 56(1), 1–12 http://dx.doi.org/10.1093/qmath/hah023
  • [2] Lanski Ch., Maróti A., Ring elements as sums of units, Cent. Eur. J. Math., 2009, 7(3), 395–399 http://dx.doi.org/10.2478/s11533-009-0024-5
  • [3] Vámos P., 2-good rings, Q. J. Math., 2005, 56(3), 417–430 http://dx.doi.org/10.1093/qmath/hah046
  • [4] Zelinsky D., Every linear transformation is a sum of nonsingular ones, Proc. Amer. Math. Soc., 1954, 5(4), 627–630 http://dx.doi.org/10.1090/S0002-9939-1954-0062728-7
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.doi-10_2478_s11533-013-0208-x
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.