PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2012 | 10 | 6 | 2211-2214
Tytuł artykułu

The minimal displacement problem in the space l ∞

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
We give a lower bound for the minimal displacement characteristic in the space l ∞.
Słowa kluczowe
Wydawca
Czasopismo
Rocznik
Tom
10
Numer
6
Strony
2211-2214
Opis fizyczny
Daty
wydano
2012-12-01
online
2012-10-12
Twórcy
Bibliografia
  • [1] Bolibok K., Minimal Displacement and Retraction Problem for Balls in Banach Spaces, PhD thesis, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Lublin, 1999 (in Polish)
  • [2] Goebel K., On the minimal displacement of points under lipschitzian mappings, Pacific J. Math., 1973, 45, 151–163
  • [3] Goebel K., Kirk W.A., Topics in Metric Fixed Point Theory, Cambridge Stud. Adv. Math, 28, Cambridge University Press, Cambridge, 1990 http://dx.doi.org/10.1017/CBO9780511526152[Crossref]
  • [4] Piasecki Ł., Retracting a ball onto a sphere in some Banach spaces, Nonlinear Anal., 2011, 74(2), 396–399 http://dx.doi.org/10.1016/j.na.2010.08.050[Crossref][WoS]
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.doi-10_2478_s11533-012-0105-8
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.