PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2012 | 10 | 3 | 969-973
Tytuł artykułu

The constants of the Volterra derivation

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
The ring of constants of the Volterra derivation is found. Confirming a conjecture of Zielinski, it is always a polynomial ring.
Słowa kluczowe
Wydawca
Czasopismo
Rocznik
Tom
10
Numer
3
Strony
969-973
Opis fizyczny
Daty
wydano
2012-06-01
online
2012-03-24
Twórcy
Bibliografia
  • [1] Ossowski P., Zielinski J., Polynomial algebra of constants of the four variable Lotka-Volterra system, Colloq. Math., 2010, 120(2), 299–309 http://dx.doi.org/10.4064/cm120-2-9
  • [2] Zielinski J., The five-variable Volterra system, Cent. Eur. J. Math., 2011, 9(4), 888–896 http://dx.doi.org/10.2478/s11533-011-0032-0
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.doi-10_2478_s11533-012-0024-8
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.