PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2011 | 9 | 6 | 1312-1316
Tytuł artykułu

Normality and shared sets of meromorphic functions

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
The purpose of this paper is to investigate the normal families and shared sets of meromorphic functions. The results obtained complement the related results due to Fang, Liu and Pang.
Słowa kluczowe
Wydawca
Czasopismo
Rocznik
Tom
9
Numer
6
Strony
1312-1316
Opis fizyczny
Daty
wydano
2011-12-01
online
2011-09-23
Twórcy
autor
autor
Bibliografia
  • [1] Fang M., A note on sharing values and normality, J. Math. Study, 1996, 29(4), 29–32
  • [2] Fang M., Zalcman L., Normal families and uniqueness theorems for entire functions, J. Math. Anal. Appl., 2003, 280(2), 273–283 http://dx.doi.org/10.1016/S0022-247X(03)00041-6
  • [3] Hayman W.K., Meromorphic Functions, Oxford Math. Monogr., Clarendon Press, Oxford, 1964
  • [4] Liu X.J., Pang X.C., Shared values and normal families, Acta Math. Sinica (Chin. Ser.), 2007, 50(2), 409–412
  • [5] Pang X., Zalcman L., Normality and shared values, Ark. Mat., 2000, 38(1), 171–182 http://dx.doi.org/10.1007/BF02384496
  • [6] Pang X., Zalcman L., Normal families and shared values, Bull. London Math. Soc., 2000, 32(3), 325–331 http://dx.doi.org/10.1112/S002460939900644X
  • [7] Schiff J.L., Normal Families, Universitext, Springer, New York, 1993
  • [8] Schwick W., Sharing values and normality, Arch. Math. (Basel), 1992, 59(1), 50–54
  • [9] Wang Y., Fang M., Picard values and normal families of meromorphic functions with multiple zeros, Acta Math. Sinica (N.S.), 1998, 14(1), 17–26
  • [10] Yang L., Value Distribution Theory, Springer, Berlin, 1993
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.doi-10_2478_s11533-011-0078-z
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.