PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2011 | 9 | 3 | 578-582
Tytuł artykułu

Real hypersurfaces in complex two-plane Grassmannians whose normal Jacobi operator is of Codazzi type

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
We prove the non-existence of real hypersurfaces in complex two-plane Grassmannians whose normal Jacobi operator is of Codazzi type.
Wydawca
Czasopismo
Rocznik
Tom
9
Numer
3
Strony
578-582
Opis fizyczny
Daty
wydano
2011-06-01
online
2011-03-22
Twórcy
autor
autor
Bibliografia
  • [1] Alekseevskii D.V., Compact quaternion space, Funct. Anal. Appl., 1968, 2(2), 106–114 http://dx.doi.org/10.1007/BF01075944
  • [2] Berndt J., Console S., Olmos C., Submanifolds and Holonomy, Chapman Hall/CRC Res. Notes Math., 434, Chapman & Hall/CRC, Boca Raton, 2003 http://dx.doi.org/10.1201/9780203499153
  • [3] Berndt J., Suh Y.J., Real hypersurfaces in complex two-plane Grassmannians, Monatsh. Math., 1999, 127(1), 1–14 http://dx.doi.org/10.1007/s006050050018
  • [4] Berndt J., Suh Y.J., Real hypersurfaces with isometric Reeb flow in complex two-plane Grassmannians, Monatsh. Math., 2002, 137(2), 87–98 http://dx.doi.org/10.1007/s00605-001-0494-4
  • [5] Jeong I., Kim H.J., Suh Y.J., Real hypersurfaces in complex two-plane Grassmannians with parallel normal Jacobi operator, Publ. Math. Debrecen, 2010, 76(1–2), 203–218
  • [6] Kimura M., Real hypersurfaces and complex submanifolds in complex projective space, Trans. Amer. Math. Soc., 1986, 296(1), 137–149 http://dx.doi.org/10.1090/S0002-9947-1986-0837803-2
  • [7] Martínez A., Pérez J.D., Real hypersurfaces in quaternionic projective space, Ann. Mat. Pura Appl., 1986, 145(1), 355–384 http://dx.doi.org/10.1007/BF01790548
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.doi-10_2478_s11533-011-0022-2
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.