PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2009 | 7 | 4 | 635-649
Tytuł artykułu

On zeta-functions associated to certain cusp forms. II

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
A formula for the mean value of multiplicative functions associated to certain cusp forms is obtained. The paper is a continuation of [4].
Wydawca
Czasopismo
Rocznik
Tom
7
Numer
4
Strony
635-649
Opis fizyczny
Daty
wydano
2009-12-01
online
2009-10-31
Twórcy
  • Department of Mathematics and Informatics, Šiauliai University, Šiauliai, Lithuania, siauciunas@fm.su.lt
Bibliografia
  • [1] Deligne P., La conjecture de Weil, Inst. Hautes Études Sci. Publ. Math., 1974, 43, 273–307 http://dx.doi.org/10.1007/BF02684373[Crossref]
  • [2] Heath-Brown D.R., Fractional moments of the Riemann zeta-function, J. London Math. Soc., 1981, 24(2), 65–78 http://dx.doi.org/10.1112/jlms/s2-24.1.65[Crossref]
  • [3] Laurinčikas A., Limit Theorems for the Riemann Zeta-Function, Kluwer, Dordrecht, Boston, London, 1996
  • [4] Laurinčikas A., Steuding J., On zeta-functions associated to certain cusp forms. I, Centr. Eur. J. Math., 2004, 2(1), 1–18 http://dx.doi.org/10.2478/BF02475947[Crossref]
  • [5] Laurinčikas A., Steuding J., On fractional power moments of zeta-functions associated with certain cusp forms, Acta Appl. Math., 2007, 97(1–3), 25–39 http://dx.doi.org/10.1007/s10440-007-9138-6[Crossref][WoS]
  • [6] Rankin R.A., Ramanujan’s tau-function and its generalizations, Ramanujan revisited (Urbana-Champaign, Ill. 1987), Academic Press, Boston, 1988, 245–268
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.doi-10_2478_s11533-009-0044-1
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.