PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2008 | 6 | 1 | 189-190
Tytuł artykułu

Relatively pseudocomplemented Hilbert algebras

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
We characterise those Hilbert algebras that are relatively pseudocomplemented posets.
Wydawca
Czasopismo
Rocznik
Tom
6
Numer
1
Strony
189-190
Opis fizyczny
Daty
wydano
2008-03-01
online
2008-02-26
Twórcy
Bibliografia
  • [1] Cīrulis J., Hilbert algebras as implicative partial semilattices, Cent. Eur. J. Math., 2007, 5, 264–279 http://dx.doi.org/10.2478/s11533-007-0008-2
  • [2] Figallo A.V., Ramón G., Saad S., A note on Hilbert algebras with infimum, Mat. Contemp., 2003, 24, 23–37
  • [3] Pawar Y.S., Implicative posets, Bull. Calcutta Math. Soc., 1993, 85, 381–384
  • [4] Rudeanu S., On relatively pseudocomplemented posets and Hilbert algebras, An. Științ. Univ. Al. I. Cuza lași Secț. I a Mat, 1985, 31, 74–77
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.doi-10_2478_s11533-008-0014-z
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.