PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2005 | 3 | 2 | 242-244
Tytuł artykułu

A simple proof of a result of Abramovich and Wickstead

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
The paper presents a simple proof of Proposition 8 of [2], based on a new and simple description of isometries between CD 0-spaces.
Słowa kluczowe
Wydawca
Czasopismo
Rocznik
Tom
3
Numer
2
Strony
242-244
Opis fizyczny
Daty
wydano
2005-06-01
online
2005-06-01
Twórcy
autor
Bibliografia
  • [1] Y.A. Abramovich and A.W. Wickstead: “Remarkable classes of unitial AM-spaces”, J. of Math. Analysis and Appl., Vol. 180, (1993), pp. 398–411. http://dx.doi.org/10.1006/jmaa.1993.1408
  • [2] Y.A. Abramovich and A.W. Wickstead: “A Banach-Stone Theorem for a New Class of Banach Spaces”, Indiana University Mathematical Journal, Vol. 45, (1996), pp. 709–720.
  • [3] C.D. Aliprantis and O. Burkinshaw: Positive operators, Academic Press, New York, London, 1985.
  • [4] S. Alpay and Z. Ercan: “ CD 0(K, E) and CD w(K, E) spaces as Banach lattices”, Positivity, Vol. 3, (2000), pp. 213–225. http://dx.doi.org/10.1023/A:1009878527795
  • [5] Z. Ercan: “A concrete desription of CD 0(K)-spacesas C(X)-spaces and its applications”, Proc. Amer. Math. Soc., Vol. 132, (2004), pp. 1761–1763. http://dx.doi.org/10.1090/S0002-9939-03-07235-6
  • [6] V.G. Troitsky: “On CD 0(K)-spaces”, Vladikavkaz Mathematical Journal, Vo. 6(1), (2004), pp. 71–73.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.doi-10_2478_BF02479199
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.