PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2004 | 2 | 4 | 614-614
Tytuł artykułu

Addendum to “Hochschild cohomology of skew group rings and invariants”

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Wydawca
Czasopismo
Rocznik
Tom
2
Numer
4
Strony
614-614
Opis fizyczny
Daty
wydano
2004-08-01
online
2004-08-01
Twórcy
autor
autor
Bibliografia
  • [1] C. Cibils and M. J. Redondo: “Cartan-Leray spectral sequence for Galois coverings of categories”, [to appear in Journal of Algebra].
  • [2] E. N. Marcos, R. Martínez-Villa, Ma I. R. Martins: “Hochschild cohomology of skew group rings and invariants”, Central European Journal of Mathematics, Vol. 2, (2004), pp. 177–191. http://dx.doi.org/10.2478/BF02476538
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.doi-10_2478_BF02475968
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.