PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2004 | 2 | 1 | 143-176
Tytuł artykułu

Computational details-appendix to the article “Cartan matrices of selfinjective algebras of tubular type”

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Wydawca
Czasopismo
Rocznik
Tom
2
Numer
1
Strony
143-176
Opis fizyczny
Daty
wydano
2004-03-01
online
2004-03-01
Twórcy
Bibliografia
  • [1] J. Białkowski: Cartan matrices of selfinjective algebras of tubular type, CEJM, Vol. 2, (2004), pp. 123–142.
  • [2] K. Bongartz: Critical simply connected algebras, Manuscr. Math., Vol. 46, (1984), pp. 117–136. http://dx.doi.org/10.1007/BF01185198
  • [3] D. Happel and D. Vossieck: Minimal algebras of infinite representation type with preprojective component, Manuscr. Math., Vol. 42, (1983), pp. 221–243. http://dx.doi.org/10.1007/BF01169585
  • [4] C. M. Ringel: “Tame Algebras and Integral Quadratic Forms”, Lecture Notes in Math., Vol. 1099, Springer, 1984.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.doi-10_2478_BF02475957
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.