PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2005 | 3 | 3 | 578-579
Tytuł artykułu

Corrections for “The closure diagram for nilpotent orbits of the split real form of E 8”

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Wydawca
Czasopismo
Rocznik
Tom
3
Numer
3
Strony
578-579
Opis fizyczny
Daty
wydano
2005-09-01
online
2005-09-01
Twórcy
Bibliografia
  • [1] B. Arbour and D.Ž. Đoković: “On semiregular nilpotent orbits in simple Lie algebras of type D”, J. Algebra Appl., Vol. 3, (2002), pp. 341–356. http://dx.doi.org/10.1142/S0219498802000252
  • [2] D.Ž. Đoković: “The closure diagram for nilpotent orbits of the split real form of E 8”, CEJM, Vol. 4, (2003), pp. 573–643.
  • [3] T. Kimura: Introduction to prehomogeneous vector spaces, Translation of Mathematical Monographs, Vol. 215 Amer. Math. Soc., Providence, 2003.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.doi-10_2478_BF02475924
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.