PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2005 | 3 | 4 | 580-590
Tytuł artykułu

Limit theorems for the Estermann zeta-function. II

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
A limit theorem in the sense of the weak convergence of probability measures in the space of meromorphic functions for the Estermann zeta-function is obtained.
Wydawca
Czasopismo
Rocznik
Tom
3
Numer
4
Strony
580-590
Opis fizyczny
Daty
wydano
2005-12-01
online
2005-12-01
Twórcy
Bibliografia
  • [1] P. Billingsley: Convergence of Probbility Measures, Wiley, New York, 1968.
  • [2] H. Bohr and B. Jessen: “Über die Wertverteilung der Riemannschen Zeta funktion”, Erste Mitteilung, Acta Math., Vol. 54, (1930), pp. 1–35.
  • [3] H. Bohr and B. Jessen: “Über die Wertverteilung der Riemannschen Zeta funktion”, Zweite Mitteilung, Acta Math., Vol. 58, (1932), pp. 1–55.
  • [4] J.B. Conway: Functions of One Complex Variable, Springer-Verlag, New York, 1973.
  • [5] J. Genys and A. Laurinčikas: “Value distribution of general Dirichlet series. IV”, Liet. Matem. Rink, Vol. 43, No. 3, (2003), pp. 342–358; Lith. Math. J., Vol. 42, No. e, (2003), pp. 281–294 (in Russian).
  • [6] A. Laurinčikas: Limit Theorems for the Riemann Zeta-function, Kluwer, Dordrecht, Boston, London, 1996.
  • [7] A. Laurinčikas and R. Garunkštis: The Lerch Zeta-Function, Kluwer, Dordrecht, Boston, London, 2002.
  • [8] A. Laurinčikas: “Limit theorems for the Estermann zeta-function. I”, Satist. Probab. Letters, Vol. 72(3), (2005), pp. 227–235. http://dx.doi.org/10.1016/j.spl.2004.11.024
  • [9] M. Loève: Probability Theory, Van Nostrand, Toronto, 1955.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.doi-10_2478_BF02475619
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.