PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1965 | 17 | 1 | 1-11
Tytuł artykułu

On uniqueness and successive approximations in the Darboux problem for the equation $u_{xy} = f(x, y, u, u_x, u_y, ∫^x_0 ∫^y_0 g(x, y, s, t, u(s, t), u_s(s, t), u_t(s, t)) ds dt)$

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
17
Numer
1
Strony
1-11
Opis fizyczny
Daty
wydano
1965
Twórcy
  • Gdańsk
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.desklight-2a719419-940e-4361-9684-27d3c8bd0c53
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.