PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1996-1997 | 24 | 3 | 355
Tytuł artykułu

Correction to "Recursive self-tuning control of finite Markov chains" (Applicationes Math. 24 (2) (1996), 169-188

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
24
Numer
3
Strony
355
Opis fizyczny
Twórcy
autor
  • Bangalore
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-zmv24i3p355bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.