PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1995-1996 | 23 | 2 | 191-198
Tytuł artykułu

Concerning decomposition of a system of linear algebraic equations

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Rocznik
Tom
23
Numer
2
Strony
191-198
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1994-09-28
Twórcy
  • Department of Mathematics, Computer Science and Mechanics, University of Warsaw, Banacha 2, 02-097 Warszawa, Poland
Bibliografia
  • [1] K. Moszyński, On solving linear algebraic equations with an ill-conditioned matrix, Appl. Math. (Warsaw) 22 (1995), 499-513.
  • [2] R. Temam, Numerical Analysis, Reidel, 1973.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-zmv23i2p191bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.