PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1993-1995 | 22 | 4 | 477-484
Tytuł artykułu

On the stochastic regularity of sequence transformations operating in a Banach space

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Rocznik
Tom
22
Numer
4
Strony
477-484
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1993-11-18
Twórcy
  • Laboratoire de Statistique et Probabilités, U.F.R. de Mathématiques Pures et Appliquées, 59655 Villeneuve d'Ascq Cedex, France
Bibliografia
  • [1] P. Billingsley, Convergence of Probability Measures, Wiley, New York, 1968.
  • [2] D. Bosq et J. P. Lecoutre, Théorie de l'estimation fonctionnelle, Economica, Paris, 1987.
  • [3] C. Brezinski and M. Redivo Zaglia, Extrapolation Methods. Theory and Practice, North-Holland, Amsterdam, 1991.
  • [4] H. L. Gray, On a unification of bias reduction and numerical approximation, in: Probability and Statistics, J. N. Srivastance (ed.), North-Holland, Amsterdam, 1988, 105-116.
  • [5] M. Ledoux and M. Talagrand, Probability in Banach Spaces, Springer, 1991.
  • [6] J. Neveu, Bases mathématiques du calcul des probabilités, Masson, 1964.
  • [7] V. Wimp, Sequence Transformations, Academic Press, New York, 1981.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-zmv22z4p477bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.