PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1993-1995 | 22 | 4 | 427-446
Tytuł artykułu

Uniform convergence of density estimators on spheres

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Rocznik
Tom
22
Numer
4
Strony
427-446
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1993-06-16
Twórcy
  • Université de Rouen, UFR des Sciences Mathématiques, Analyse et Modèles Stochastiques, URA CNRS 1378, 76821 Mont Saint Aignan Cedex, France
  • Université de Rouen, UFR des Sciences Mathématiques, Analyse et Modèles Stochastiques, URA CNRS 1378, 76821 Mont Saint Aignan Cedex, France
Bibliografia
  • [1] Z. D. Bai, C. Radakrishna Rao and L. C. Zhao, Kernel estimators of density function of directional data, J. Multivariate Anal. 27 (1988), 24-39.
  • [2] M. Bertrand-Retali, Convergence uniforme stochastique d'un estimateur d'une densité de probabilité dans ℝ^s, C. R. Acad. Sci. Paris Sér. A 278 (1974), 451-453.
  • [3] M. Bertrand-Retali, Convergence uniforme d'un estimateur de la densité par la méthode du noyau, Rev. Roumaine Math. Pures Appl. 23 (1978), 361-385.
  • [4] J. Geffroy, Sur l'estimation d'une densité dans un espace métrique, C. R. Acad. Sci. Paris Sér. A 278 (1974), 1449-1452.
  • [5] P. Hall, G. S. Watson and J. Cabrera, Kernel density estimation with spherical data, Biometrika 74 (1987), 751-762.
  • [6] F. H. Ruymgaart, Strong uniform convergence of density estimators on spheres, J. Statist. Plann. Inference 23 (1989), 45-52.
  • [7] G. S. Watson, Statistics on Spheres, University of Arkansas Lecture Notes in Math. Sci., Wiley, 1983.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-zmv22z4p427bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.