PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1990 | 97 | 1 | 70
Tytuł artykułu

Correction "Almost everywhere summability of eiegnfunction expansion associated to elliptic operators" by Waldemar Hebish, Studia Math. 96(3) 1990, 263-275

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
97
Numer
1
Strony
70
Opis fizyczny
Daty
wydano
1990
Twórcy
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-smv97i1p70bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.