PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1978 | 62 | 1 | 103
Tytuł artykułu

Correction to "Unconditionally converging and Dunford-Pettis operators on $C_{X}(S)$" ( Studia Math. 57 (1976), pp. 85-90)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
62
Numer
1
Strony
103
Opis fizyczny
Daty
wydano
1978
Twórcy
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-smv62i1p10bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.