PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1976 | 58 | 1 | 99-100
Tytuł artykułu

Correction to "On the hyperbolic metric on Harnack parts" (Studia Math. 55 (1976), pp. 97-109

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
58
Numer
1
Strony
99-100
Opis fizyczny
Daty
wydano
1976
Twórcy
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-smv58i1p6bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.