PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1974-1975 | 52 | 3 | 291-292
Tytuł artykułu

Addition to the paper "Translation invariant subspaces of $L_{p}(G)$" Studia Mathematica 48 (1973), pp. 245-250

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
52
Numer
3
Strony
291-292
Opis fizyczny
Daty
wydano
1975
Twórcy
  • Orsay, France
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-smv52i1p23bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.