PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1973 | 48 | 3 | 309
Tytuł artykułu

Correction to the paper "H^2 spaces of generalized half-planes" (Studia Math. 44 (1972), pp. 379-388)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
48
Numer
3
Strony
309
Opis fizyczny
Daty
wydano
1973
Twórcy
autor
  • New York, U.S.A.
autor
  • Jerusalem, Israel
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-smv48i1p28bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.