PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1972 | 44 | 6 | 649-650
Tytuł artykułu

Addendum and corrigendum to the paper "Some applications of Zygmund's lemma to non-linear differential equations in Banach and Hilbert spaces" (Studia Math., 44 (1972), pp. 335-344)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
44
Numer
6
Strony
649-650
Opis fizyczny
Daty
wydano
1972
Twórcy
autor
  • Sheffield, United Kingdom
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-smv44i1p53bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.