PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1962-1963 | 22 | 3 | 369-371
Tytuł artykułu

Errata to my paper: "On spaces of holomorphic functions" Studia Mathematica 21 (1962), p. 135-160)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
22
Numer
3
Strony
369-371
Opis fizyczny
Daty
wydano
1963
Twórcy
autor
  • Warszawa, Polska
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-smv22i1p22bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.