PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1960 | 19 | 2 | 249
Tytuł artykułu

Remarks to the paper of L. Kubik "The limiting distributions of cumulative sums of independent two-valued random variables" (Studia Mathematica 18 (1959), p. 295-309)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
19
Numer
2
Strony
249
Opis fizyczny
Daty
wydano
1960
Twórcy
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-smv19i1p249bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.