PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1999 | 134 | 2 | 135-141
Tytuł artykułu

The real-analytic solutions of the Abel functional equation

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
For the Abel equation on a real-analytic manifold a dynamical criterion of solvability in real-analytic functions is proved.
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
134
Numer
2
Strony
135-141
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1998-01-08
poprawiono
1998-02-18
poprawiono
1998-08-19
Twórcy
autor
autor
Bibliografia
  • [1] G. Belitskii and Yu. Lyubich, The Abel equation and total solvability of linear functional equations, Studia Math. 127 (1998), 81-97.
  • [2] D. Fuks and V. Rokhlin, The First Course in Topology, Nauka, Moscow, 1977 (in Russian).
  • [3] M. W. Hirsch, Differential Topology, Springer, New York, 1976.
  • [4] S.-T. Hu, Homotopy Theory, Academic Press, New York, 1959.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-smv134i2p135bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.