PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1998 | 131 | 1 | 95-99
Tytuł artykułu

The minimum, diagonal element of a positive matrix

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
Properties of the minimum diagonal element of a positive matrix are exploited to obtain new bounds on the eigenvalues thus exhibiting a spectral bias along the positive real axis familiar in Perron-Frobenius theory.
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
131
Numer
1
Strony
95-99
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1997-11-12
Twórcy
autor
Bibliografia
  • [1] M. Fiedler and V. Pták, On matrices with non-positive off-diagonal elements and positive principal minors, Czechoslovak Math. J. 12 (87) (1962), 382-400.
  • [2] M. Marcus and H. Minc, A Survey of Matrix Theory and Matrix Inequalities, Dover, Mineola, N.Y., 1992.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-smv131i1p95bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.