PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1998 | 130 | 3 | 213-221
Tytuł artykułu

Singular integral models for p-hyponormal operators and the Riemann-Hilbert problem

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
The purpose of this paper is to give singular integral models for p-hyponormal operators and apply them to the Riemann-Hilbert problem.
Czasopismo
Rocznik
Tom
130
Numer
3
Strony
213-221
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1996-12-23
poprawiono
1998-01-09
Twórcy
autor
autor
Bibliografia
  • [1] M. Chō and M. Itoh, On spectra of p-hyponormal operators, Integral Equations Operator Theory 23 (1995), 287-293.
  • [2] M. Martin and M. Putinar, Lectures on Hyponormal Operators, Birkhäuser, Basel, 1989.
  • [3] D. Xia, On the non-normal operators-semi-hyponormal operators, Sci. Sinica 23 (1980), 700-713.
  • [4] D. Xia, Spectral Theory of Hyponormal Operators, Birkhäuser, Basel, 1983.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-smv130i3p213bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.