PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1994-1995 | 112 | 2 | 127-139
Tytuł artykułu

ω-Calderón-Zygmund operators

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
We prove a T1 theorem and develop a version of Calderón-Zygmund theory for ω-CZO when $ω ∈ A_∞$.
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
112
Numer
2
Strony
127-139
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1992-08-18
poprawiono
1993-11-02
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, Northwestern University, Evanston, Illinois 60208, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] J. Bergh and J. Löfström, Interpolation Spaces, Springer, New York, 1976.
  • [2] D. L. Burkholder, Martingale theory and harmonic analysis in Euclidean spaces, in: Proc. Sympos. Pure Math. 35, Part 2, Amer. Math. Soc., 1979, 283-301.
  • [3] R. Coifman, G. David, Y. Meyer and S. Semmes, ω-Calderón-Zygmund operators, in: Lecture Notes in Math. 1384, Springer, 1989, 132-145.
  • [4] G. David and J.-L. Journé, A boundedness criterion for generalized Calderón-Zygmund operators, Ann. of Math. 120 (1984), 371-397.
  • [5] J. Garcí a-Cuerva, Weighted $H^p$-spaces, Dissertationes Math. 162 (1979).
  • [6] J. Garcí a-Cuerva and J. L. Rubio de Francia, Weighted Norm Inequalities and Related Topics, North-Holland, 1985.
  • [7] J.-L. Journé, Calderón-Zygmund Operators, Pseudo-Differential Operators and the Cauchy Integral of Calderón, Lecture Notes in Math. 994, Springer, 1983.
  • [8] T. H. Wolff, A note on interpolation spaces, in: Lecture Notes in Math. 908, Springer, 1981, 199-204.
  • [9] S. Wu, A wavelet characterization for weighted Hardy spaces, Rev. Mat. Iberoamericana 8 (1992), 329-349.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-smv112i2p127bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.