PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1993 | 105 | 3 | 253-254
Tytuł artykułu

A remark on disjointness results for stable processes

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Kategorie tematyczne
Czasopismo
Rocznik
Tom
105
Numer
3
Strony
253-254
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1992-12-15
Twórcy
  • Hugo Steinhaus Center For Stochastic Methods, Technical University of Wrocław, 50-370 Wrocław, Poland.
Bibliografia
  • [1] S. Cambanis, C. D. Hardin Jr., and A. Weron, Ergodic properties of stationary stable processes, Stochastic Process. Appl. 24 (1987), 1-18.
  • [2] S. Cambanis, A. Ławniczak, K. Podgórski and A. Weron, Ergodicity and mixing of symmetric infinitely divisible processes, Tech. Rept. No. 346, Univ. North Carolina, 1991.
  • [3] M. Hernández and C. Houdré, Disjointness results for some classes of stable processes, this issue, 235-252.
  • [4] G. Maruyama, Infinitely divisible processes, Probab. Theory Appl. 15 (1970), 3-23.
  • [5] K. Urbanik, Some prediction problems for strictly stationary processes, in: Proc. 5th Berkeley Sympos. Math. Statist. Probab., Vol. 2, Part I, Univ. California Press, 1967, 235-258.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-smv105i3p253bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.