PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1992 | 103 | 3 | 291-294
Tytuł artykułu

Banach spaces and bilipschitz maps

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
We show that a normed space E is a Banach space if and only if there is no bilipschitz map of E onto E ∖ {0}.
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
103
Numer
3
Strony
291-294
Opis fizyczny
Daty
wydano
1992
otrzymano
1992-03-17
Twórcy
Bibliografia
  • [1] P. Tukia and J. Väisälä, Quasisymmetric embeddings of metric spaces, Ann. Acad. Sci. Fenn. Ser. A I Math. 5 (1980), 97-114.
  • [2] J. Väisälä, Quasimöbius maps, J. Analyse Math. 44 (1984/85), 218-234.
  • [3] J. Väisälä, Free quasiconformality in Banach spaces I, Ann. Acad. Sci. Fenn. Ser. A I Math. 15 (1990), 355-379.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-smv103i3p291bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.