Pełnotekstowe zasoby PLDML oraz innych baz dziedzinowych są już dostępne w nowej Bibliotece Nauki.
Zapraszamy na https://bibliotekanauki.pl

PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1972 | 74 | 3 | 255

Tytuł artykułu

Errata to the paper "Some properties of convex metric spaces" Fundamenta Mathematicae 73 (1972), pp. 193-198

Autorzy

Treść / Zawartość

Języki publikacji

EN

Rocznik

Tom

74

Numer

3

Strony

255

Daty

wydano
1972

Twórcy

autor
  • Stockholm, Sweden

Identyfikator YADDA

bwmeta1.element.bwnjournal-article-fmv74i1p23bwm