PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1970 | 69 | 1 | 101
Tytuł artykułu

Correction to the paper "On the modular relation in the atomistic lattices" Fundamenta Mathematicae 66 (1970), pp.337-346

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
69
Numer
1
Strony
101
Opis fizyczny
Daty
wydano
1970
Twórcy
  • Amherst, Mass., U.S.A.
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-fmv69i1p23bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.