Pełnotekstowe zasoby PLDML oraz innych baz dziedzinowych są już dostępne w nowej Bibliotece Nauki.
Zapraszamy na https://bibliotekanauki.pl

PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1965 | 57 | 1 | 117

Tytuł artykułu

Errata to the paper "Infinite Boolean polynomials I" (Fundamenta Mathematicae 54 (1964), pp. 229-250)

Autorzy

Treść / Zawartość

Języki publikacji

EN

Rocznik

Tom

57

Numer

1

Strony

117

Daty

wydano
1965

Twórcy

autor
  • Jerusalem, Israel

Identyfikator YADDA

bwmeta1.element.bwnjournal-article-fmv57i1p26bwm