PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1964 | 53 | 1 | 119
Tytuł artykułu

Errata to the paper "A theory of propositional types" by L. Henkin Fundamenta Mathematicae 52 (1963), p. 323-344

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
53
Numer
1
Strony
119
Opis fizyczny
Daty
wydano
1964
Twórcy
autor
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-fmv53i1p25bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.