PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1999 | 160 | 2 | 197-198
Tytuł artykułu

Corrections to "L2 -characteristic classes of Maslov–Trofimov of hamiltonian systems on the Lie algebra of the upper triangular matrices" (Fund. Math. 156 (1998), 99–110)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
160
Numer
2
Strony
197-198
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1999-04-05
Twórcy
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-fmv160i2p197bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.