PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1999 | 159 | 2 | 153-159
Tytuł artykułu

On a question of Sierpiński

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
There is a set U of reals such that for every analytic set A there is a continuous function f which maps U bijectively to A.
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
159
Numer
2
Strony
153-159
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1998-04-20
Twórcy
  • Department of Mathematics, University of California Berkeley, Berkeley, California 94720-3840, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] K. Gödel, The consistency of the axiom of choice and of the generalized continuum hypothesis, Proc. Nat. Acad. Sci. U.S.A. 24 (1938), 556-557.
  • [2] A. S. Kechris, Classical Descriptive Set Theory, Grad. Texts in Math. 156, Springer, 1995.
  • [3] N. N. Luzin, Leçons sur les ensembles analytiques, Gauthier-Villars, Paris, 1930.
  • [4] Y. N. Moschovakis, Descriptive Set Theory, Stud. Logic Found. Math. 100, North-Holland, Amsterdam, 1980.
  • [5] W. Sierpiński, Problem 70, Fund. Math. 26 (1936), 334.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-fmv159i2p153bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.