PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1999 | 159 | 2 | 115-126
Tytuł artykułu

Suites Fσ -absorbantes en théorie de la dimension

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
FR
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
159
Numer
2
Strony
115-126
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1997-04-29
poprawiono
1998-06-25
Twórcy
autor
  • UFR 920, Université Paris VI, Boîte Courrier 172, 4, pl. Jussieu, 75252 Paris Cedex 05, France, cauty@ccr.jussieu.fr
Bibliografia
  • [1] T. Banakh et R. Cauty, Sur les hyperespaces des espaces nulle part topologiquement complets, Mat. Zametki 62 (1997), no. 1, 35-51 (en russe).
  • [2] R. Cauty, L'espace des continus connexes par arcs de $ℝ^n$, prépublication.
  • [3] D. W. Curtis and N. T. Nhu, Hyperspaces of finite subsets which are homeomorphic to $ℵ_0$-dimensional linear metric spaces, Topology Appl. 19 (1985), 251-260.
  • [4] D. W. Curtis and R. M. Schori, Hyperspaces of Peano continua are Hilbert cubes, Fund. Math. 101 (1978), 19-38.
  • [5] J. J. Dijkstra, J. van Mill and J. Mogilski, The space of infinite-dimensional compacta and other topological copies of $(l^2_f )^ω$, Pacific J. Math. 152 (1992), 255-273.
  • [6] T. Dobrowolski and L. R. Rubin, The hyperspaces of infinite-dimensional compacta for covering and cohomological dimension are homeomorphic, ibid. 164 (1994), 15-39.
  • [7] H. Gladdines, $F_σ$-absorbing sequences in hyperspaces of compact sets, Bull. Polish Acad. Sci. 40 (1992), 175-184.
  • [8] H. Gladdines, $F_σ$-absorbing sequences in hyperspaces of subcontinua, Comment. Math. Univ. Carolin. 34 (1993), 729-745.
  • [9] H. Gladdines and J. van Mill, Hyperspaces of infinite-dimensional compacta, Compositio Math. 88 (1993), 143-153.
  • [10] C. Kuratowski, Topologie I, 3ème édition, PWN, Warszawa, 1961.
  • [11] S. Mardešić and N. Uglešić, On irreducible mappings into polyhedra, Topology Appl. 61 (1995), 187-203.
  • [12] H. Toruńczyk, Concerning locally homotopy negligible sets and characterization of $l_2$-manifolds, Fund. Math. 101 (1978), 93-110.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-fmv159i2p115bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.